Techron D Concentrate Čistič dieselového systému 350 ml

Kód: 5961
Neohodnotené
€14,80 –2 %
Techron D Concentrate Čistič dieselového systému 350 ml
€14,80 –2 % €14,50
Skladom

Techron D Concentrate je prémiový dieselový čistič palivovej sústavy, ktorý bol špeciálne otestovaný na optimálne čistenie diesel motora pri použití paliva s nízkym obsahom síry alebo bionafty.

Techron vďaka patentovanej technológii s obsahom polyether aminu(PEA) a polybuten aminu(PBA) je účinný pri čistení všetkých kritických častí motora a palivového systému, pomáha čistiť usadeniny z karburátorov, vstrekovacích trysiek, sacích ventilov, spaľovacích priestorov. Obnovuje stratený výkon, znižuje emisie a spotrebu, zabezpečí lepšie štarty pri nízkych teplotách a chráni všetky kovové povrchy palivového systému.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pokročilá technológia podporuje účinné odstraňovanie škodlivých usadenín, tvoriacich sa v tryskách a vo vnútri vstrekovačov paliva (IDID). Techron D Concentrate je vhodný tak pre naftové motory staršej konštrukcie, ako aj pre motory najnovšej konštrukcie so vstrekovaním common rail, a to pri použití ako nafty minerálneho pôvodu, tak aj bionafty (metylesteru mastných kyselín(FAME)). Je taktiež vhodný pre motory s filtrami pevných častíc (FAP, DPF).

Opakovací cyklus: Obsah fľašky 350 ml použiť do nádrže každých 6000 km alebo 1 x za pol roka.

Pre silné čistenie obsah fľašky 350 ml použiť do nádrže na cca 15 l nafty.

Postačuje na: 50 - 70 l paliva